Бульбашкова аквапанель. Як зробити інтер’єр соковитим і незвичайним
Бульбашкова аквапанель. Як зробити інтер’єр соковитим та незвичайним
У будь -який час людина, приручена не тільки за постачання існування, але і за дизайн приміщень: декоративні ставки, фонтани, декоративні водні заводи — всі ці пристрої прикрашали будівлі протягом тривалого часу і радували оці своїх власників, Представляючи ноту душевного спокою та в його житті та Мірі.
Сучасний технологічний вік являє собою свіже проектне рішення на основі рідких панелей Бульбашковаів.
Незважаючи на новизну, цей тип офісу офісних приміщень вже набув значної популярності: тверді офіси, готелі та готелі та в сучасному дизайні кафе.

І нещодавно, завдяки власній багатофункціональності, а також економічним споживанням енергії, водні панелі добре використовуються в організації домашнього інтер’єру приміщень.
Бульбашкова аквапанель. Як застосовувати в сучасному та мінімалістичному інтер’єрі
бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях використовуються для розділення будинку, а також у вигляді перегородки між кімнатами. Завдяки великій кількості стилів та кольорових рішень, вони ідеально вписуються в будь -який інтер’єр. Крім того, можливість перемикання режимів накачування повітря дозволяє змінити різноманітні композиції на основі настрою.

Використання панелей з бульбашковами води в дитячих кімнатах є дуже актуальним — яскраве освітлення та красиві фонтани повітря приваблюють їх очі та відпочивають на дітей будь -якого віку.
Встановлення рідких декоративних стовпів та панелей у спальнях та вітальнях особливо зручно, переключення яскравості освітлення та подачі повітря дозволяє визначити квартиру будь -якого настрою — від масового святкового до романтичного та ніжного.
Bubble Aquapanel: як це працює?
Повітряно-бульбашкова панель — це порожнє судно, наповнене безбарвною рідиною всередині, яку рухаються бульбашки повітря.

З метою зручності та власної безпеки вони виготовлені з безбарвних полімерних матеріалів: акрилова або склопластик — надзвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку товщину та форму штучної структури.
Для начинки найчастіше використовують очищену воду, етиленгліколі та гліцерин використовуються.
Дистилізована вода -це найбільш нон -сплачний наповнювач штучних панелей, що допомагає повітряним бульбашкам вільно рухатися знизу вгору, а не суперечить законам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє утворювати зачаровуючі композиційні ефекти від невагомої бульбашки, збільшення світлодіодної підсвічування.
Абсолютно всі матеріали, що використовуються для створення рідких штучних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно не використовуються для використання у вітальнях.
Бульбашкова аквапанель. Економія часу та грошей
бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — це вражаюча знахідка для практичних та економічних власників!

Дизайн світла дозволяє використовувати ці прекрасні модулі як абсолютно незалежний освітлювальний ресурс. Споживання електростанцій у структурі становить близько 120 Вт. Більше того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, будь то етиленгліколь чи дистильована вода, не дає осаду, і не потребують заміни. Усі початкові матеріали, без винятку, вважаються повністю довговічними та екологічно чистими, у цьому плані всі виробники впевнено дають 10 років гарантії для безперервної роботи своїх робіт.
