Бульбашкова панель із полікарбонату. Як зробити інтер’єр яскравим і оригінальним

0

Бульбашкова панель із полікарбонату. Як зробити інтер’єр яскравим та оригінальним

Завжди людина, приручена вода не тільки для постачання життя, але і за прикраси інтер’єру кімнати: фонтани, штучні водосховища, штучні водяні млини — всі ці механізми давно прикрашали зали та захоплювали очі її власників, представляючи записку спокій і спокій у своєму житті.
Нинішнє прогресивне століття пропонує свіже дизайнерське рішення на основі рідинних панелей Бульбашковаів.

Незважаючи на новизну, цей тип прикраси житла вже заслужив досить більшу репутацію: міцні приміщення офісу, в сучасному дизайні ресторанів та готелів.

бульбашкова панель

Що ж, на сучасний час, за допомогою власної багатофункціональності, а також економічного споживання електроенергії, водні панелі вільно використовуються в організації сучасного будинку будинку приміщення.

Бульбашкова панель із полікарбонату. Використовуйте в інтер’єрі квартири

бульбашкові панелі у салоні корисні для зонування житлових приміщень, і, звичайно, як інтер’єр. Це завдяки різноманітності моделей та відтінків, вони завжди ідеально вписуються в різні інтер’єри будинку. Крім того, можливість перемикання інтенсивності ін’єкції навколишнього середовища дозволяє змінити різні композиції залежно від настрою.

бульбашкова панель

Використання панелей з бульбашками в дитячих кімнатах дуже затребуване — барвисте освітлення та хитромудрі невагомові фонтани приваблюють очі, а жваві діють на дітей будь -якого віку.
Монтінг рідких декоративних елементів у вітальнях та спальнях є особливо ефективним, перемикання режимів Linosa та подачі повітря допомагає призначити квартиру будь -який настрій — від публічного святкового до романтичного та делікатного.

Бульбашкова панель з полікарбонату: основні характеристики панелі

Повітряно-бульбашкова панель — це порожній резервуар, наповнений нефарбованою речовиною зсередини, з якої передаються бульбашки повітря.

бульбашкова панель

Для практичності та надійності вони виробляються з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластик — незвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку товщину та форму штучної структури.
Для наповнення приймаються в основному дистильована вода, гліцерин та етиленгліколі.

Очищена вода — це найбільш бюджетний наповнювач панелей повітряних бульбашок, що дозволяє вільно подорожувати з верхньої частини, а не суперечить законодавству фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє зробити плавильні композиційні ефекти від світлових бульбашок, помножених на світлодіодну підсвічування.

бульбашкова панель

Абсолютно всі матеріали, які використовуються у виробництві рідких декоративних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно безпечними для використання в квартирах.

Бульбашкова панель із полікарбонату. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі в інтер’єрі — це вражаюче відкриття для практичних та худорлявих сімей! Дизайн світла дозволить застосувати ці декоративні елементи як повністю незалежне первинне джерело світла. Споживана сила світлодіодів на пристрої становить близько 120 Вт.

бульбашкова панель

Крім того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, будь то дистильована вода чи етиленгліколь, не дає врегулювання, і не потребують змін. Усі матеріали без винятку є повністю надійними та екологічно чистими, тому всі виробничі компанії впевнено надають 10 років гарантій для безперервної роботи власних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *