Бульбашкова панель у квартирі. Як зробити інтер’єр яскравим і оригінальним
Панель бульбашкова в квартирі. Як зробити інтер’єр яскравим та оригінальним
У будь -який час людина приручила воду не лише для забезпечення повсякденного життя, але і для дизайну інтер’єру: декоративні ставки, декоративні водні фабрики, фонтани — всі ці механізми з початку часу прикрашали кімнати та розвеселили очі своїх власників, що приносять Примітка до його оточення та духовного спокою.
Нинішній прогресивний вік пропонує останній проектний винахід на основі рідинних панелей Бульбашковаів.

Незважаючи на новинку, цей тип прикраси будинку негайно виграв досить більшу репутацію: готелі та готелі, в сучасному дизайні кав’ярень та великих представницьких офісів.
Ну, в даний час, завдяки власній багатофункціональності та все ще економічному споживанні енергії, водні панелі також використовуються в організації сучасного дизайну.
Панель бульбашкова в квартирі. Ми створюємо розслаблюючу атмосферу
бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях найчастіше використовуються для розділення житлових приміщень, а також у ролі інтер’єру.

Це завдяки великій кількості конструкцій та палітрі відтінків, вони завжди гармонійно вписуються в будь -який інтер’єр квартири. Крім того, можливість перемикання інтенсивності повітряного розряду повітря дозволяє змінювати всі види композицій на основі розташування духу.
Використання панелей з бульбашками в дитячих кімнатах неймовірно популярне — яскраве освітлення та красиві фонтани повітря приваблюють вигляд і заспокійливо впливає на дітей абсолютно будь -якого віку.
Збірка водних декоративних стовпів та панелей у вітальнях та спальнях шалено зручна, регулювання систем насичення освітлення та подачі повітря дозволяє визначити кімнату з різноманітним настроєм духу — від масової урочистої до романтичної та любові.

Панель бульбашок у квартирі: як вона працює?
Повітряно-бульбашкова панель — це порожнисте судно, наповнене безбарвною речовиною зсередини, з якої рухаються бульбашки повітря. Особливо для захисту та вашої зручності вони виготовлені з безбарвних матеріалів: акрилова або склопластика — надзвичайна пластичність цього матеріалу дає можливість надати будь -яку товщину та форму конструкції дизайну.
Для начинки використовуються дистильована вода, етиленгліколі та гліцерин в основному використовуються.

Очищена вода — це найбільш бюджетний наповнювач панелей повітряних бульбашок, що дозволяє вільно переміщувати бульбашки повітря зверху вниз, а не суперечить правилам фізики.
Етиленгліколі та гліцерин — це більш клейовий матеріал, який дозволяє робити фон -композиційні ефекти від бульбашок повітря, помножених на світлодіодну підсвічування.
Усі матеріали, які використовуються у виготовленні рідких штучних компонентів, абсолютно нешкідливі та екологічно чисті для використання в офісах.

Панель бульбашкова в квартирі. бульбашкові панелі зберігають свою первісну зовнішність протягом багатьох років
бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — це вражаюча знахідка для практичних та економічних власників! Дизайн світла дозволить використовувати ці прекрасні елементи як досить незалежний легкий ресурс. Потужність світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий агрегат, хоча і є, очищеною водою або етиленгліколем не дає осаду і не потребує заміни.

Абсолютно всі початкові матеріали вважаються абсолютно сильними та екологічно чистими, оскільки всі виробники безпечно дають 10 років гарантії для безперебійної роботи власної продукції.