Бульбашкова панель в інтер’єрі. Як зробити інтер’єр яскравим та унікальним

0

Панель бульбашок в інтер’єі. Як зробити інтер’єр яскравим та унікальним

Завжди людина, приручена вода не тільки за постачання буття, але і для прикраси інтер’єру: декоративні водосховища, фонтани, декоративні водяні млини — всі ці механізми давно прикрашали приміщення та розвеселили око власників, даючи записку своєму відпочинку і духовний спокій.
Сучасний технологічний вік забезпечує свіжий інтервал дизайнера на основі панелей повітряних Бульбашковаів повітря.

Незважаючи на новизну, цей тип дизайну приміщень вже придбав благородний попит: готелі та готелі, у стильному дизайні ресторанів та великих представницьких офісів.

бульбашкова панель

Що ж, на сучасний час, завдяки власній багатофункціональності та економічному споживанні енергії, водні панелі вільно користуються попитом у розташуванні сучасного внутрішнього будинку приміщень.

Панель бульбашок в інтер’єі. Створіть унікальний інтер’єр з мінімальними витратами

бульбашкові панелі у салоні можуть бути використані для розділення квартири, а також у ролі внутрішнього розділу. Це завдяки великій кількості стилів і відтінків, вони гармонійно вписуються в різні інтер’єри будинку.

бульбашкова панель в інтер'єрі

Більше того, можливість перемикання інтенсивності інтенсивності навколишнього середовища дозволяє змінити всі види композицій на основі настрою.
Використання панелей з бульбашками в дитячих кімнатах є досить популярним — вражаюче освітлення та химерні невагомові фонтани привертають вигляд, і лайбілі впливає на дітей абсолютно будь -якого віку.
Збірка рідких декоративних стовпів та панелей у спальнях та вітальнях є досить зручною, регулюючи соковиті системи постачання та повітря, щоб встановити будь -який настрій до будинку — від публічного святкового до романтичного та любові.

бульбашкова панель в інтер'єрі

Панель бульбашок у салоні: функції встановлення та експлуатації

Повітряно-бульбашкова панель — це порожниста посудина, наповнена безбарвною рідиною всередині, яку рухаються бульбашки повітря. Заради захисту та вашої зручності вони створені з прозорих полімерних матеріалів: склопластик або акрил — надзвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину декоративної структури.
Для наповнення приймаються в основному очищена вода, етиленгліколі та гліцерин.

бульбашкова панель

Очищена вода — це найбільш недорогий наповнювач декоративних панелей, що дозволяє плавно переміщувати бульбашки з верхньої частини, не запобігаючи принципам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволив створювати чарівні композиційні ефекти від невагомого бульбашки, посилене світлодіод.
Абсолютно всі матеріали, що використовуються у виробництві рідких декоративних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно нешкідливими для використання в житлових приміщеннях.

бульбашкова панель в інтер'єрі

Панель бульбашок в інтер’єі. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — це вражаюче відкриття для економічних сімей та практичних! Дизайн світла допомагає застосувати ці чудові модулі як дуже автономне джерело світла. Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий агрегат, хоча це етиленгліколь або дистильована вода не дають осаду, і не потребують заміни.

бульбашкова панель

Усі матеріали вважаються цілком екологічно чистими та надійними, саме тому всі виробники наполегливо надають 10 років гарантій для постійної роботи власних конструкцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *