Бульбашкові панелі. Погляд зсередини
бульбашкові панелі. Погляд з середини
Завжди людина, приручена вода не лише для забезпечення життя, але і для дизайну інтер’єру: декоративні водні млини, фонтани, штучні водосховища — всі ці конструкції завжди прикрашали будівлі та захоплювали око власників, даючи записку про безтурботність та умиротворення в його життя.
В даний час швидко прогресивне століття може запропонувати свіже дизайнерське рішення, засноване на панелях повітряних бульбашок води.
Ігноруючи новинку такого типу дизайну будинку, негайно виграло величезну репутацію: готелі, у новому модному дизайні кафе та твердих офісів.

Ну, в даний час це точно пов’язано з його багатофункціональністю, а також економічним споживанням енергії, водні панелі також значно використовуються в організації сучасного внутрішнього будинку приміщень.
бульбашкові панелі. Оновіть інтер’єр за допомогою Бульбашкованих панелей
бульбашкові панелі у салоні найчастіше використовуються для розділення квартири, а також у ролі перегородки між кімнатами. Завдяки різноманітності конструкцій та відтінків вони органічно вписуються в різний дизайн. Крім того, можливість перемикання режиму сил повітряного розряду дозволяє змінювати окремі композиції на основі настрою.

Дуже розумно використовувати панелі з бульбашками в дитячих кімнатах — яскраве освітлення та красиві невагомові фонтани приваблюють погляд і умиротворення впливають на немовлят будь -якого віку.
Установка рідких декоративних панелей у спальнях та вітальнях неймовірно ефективна, переключення інтенсивності освітлення та подачі повітря дозволяє призначити різноманітний духовний настрій — від масового святкового до романтичного та інтимного.
бульбашкові панелі: виробництво, установка та експлуатація
Повітряно-бульбашкова панель — це порожнистий резервуар, наповнений безбарвною речовиною, посередині якої рухаються бульбашки повітря.

Щоб забезпечити надійність та зручність, вони виробляються з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластика — незвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину декоративної структури.
У більшості випадків для заповнення використовуються дистильована вода, етиленгліколі та гліцерин.
Очищена вода — це найдешевший наповнювач декоративних панелей, що дозволяє повітряним бульбашкам рухатися вгору вгору, а не суперечити законодавству фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, з яким можна сформувати з невагомого бульбашки захоплюючі композиційні ефекти, розширені світлодіодним підсвічуванням.
Усі матеріали, що використовуються при створенні рідких декоративних компонентів, без винятку, є екологічно чистими та абсолютно нешкідливими для використання в будинках.
бульбашкові панелі. Ключові переваги Бульбашкованих панелей
бульбашкові панелі в інтер’єі кімнати — справжнє відкриття для практичних та економічних власників!

Дизайн світла дозволяє застосовувати ці чудові рішення як дуже автономний освітлювальний ресурс. Споживання світлодіодів на панелі становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, наприклад, дистильована вода або етиленгліколь не дає врегулювання, і не потребують змін. Усі матеріали вважаються досить екологічно чистими та надійними, тому всі виробники рішуче забезпечують 10 років гарантії виробництва для безперервної роботи власної продукції.
