Бульбашкова аквапанель. Вибуховий тренд

0

Бульбашкова аквапанель. Вибуховий тренд

У будь -який час людина, приручила воду не тільки для забезпечення життя, але і для прикраси дизайну: штучні ставки, фонтани, декоративні водні млини — всі ці конструкції з початку часу прикрашали будівлі та захоплювали очі його власників, даючи a Зверніть увагу на мир і спокій для його навколишнього середовища.
Сучасний швидко прогресивний вік може запропонувати нове відкриття дизайну на основі рідинних панелей Бульбашковаів.

Незважаючи на новизну такого типу житла, я негайно набув головного визнання: у сучасному дизайні кафе, готелів та готелів та твердих уявлень.

бульбашкова аквапанель

І в сучасний час, саме завдяки власній універсальності та економічному споживанні електроенергії, водні панелі добре користуються попитом у оснащенні сучасного внутрішнього будинку.

Панель бульбашок в інтер’єі. Використовуйте в інтер’єрі квартири

бульбашкові панелі у салоні можуть бути використані для розділення об’єкта, і, звичайно, у вигляді перегородки між кімнатами. Це завдяки різноманітності дизайну та палітрі відтінків, вони завжди органічно вписуються в різний дизайн.

бульбашкова аквапанель

Крім того, можливість перемикання режимів насичення повітря дозволяє змінювати різні композиції залежно від настрою.
Використання Бульбашкованих панелей водоспадів у дитячих кімнатах є надзвичайно актуальним — вражаюче освітлення та красиві невагомові фонтани приваблюють погляд і розслабляючих дітей будь -якого віку.
Розташування водних декоративних стовпів та панелей у спальнях та вітальнях шалено зручне, регулювання щільності освітлення та систем подачі повітря дозволяє призначити інший настрій духу до будинку — від громадського церемоніального до романтичного та інтимного.

бульбашкова аквапанель

Панель бульбашок у квартирі: як вона працює?

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнє судно, наповнене прозорою речовиною зсередини, з якої рухаються бульбашки повітря. Для практичності та надійності вони виготовлені з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластик — надзвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Дистильована вода, етиленгліколі та гліцерин в основному використовуються для заповнення.

Очищена вода — це найбільш бюджетний наповнювач декоративних панелей, що дозволяє вільно переміщувати бульбашки повітря, не запобігаючи правилам фізики.

бульбашкова аквапанель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє утворюватися з невагомого бульбашки, що захоплюють композиційні ефекти, помножені світлодіодним освітленням.
Усі матеріали, що використовуються у виробничому процесі рідких штучних компонентів.

купити бульбашкову панель. Основні переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі в інтер’єі кімнати — справжня знахідка для власників худорлявої та практичної! Дизайн світла дозволяє використовувати ці декоративні модулі як досить незалежне джерело світла.

бульбашкова аквапанель

Споживання електростанцій у пристрої становить приблизно 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, будь то очищена вода чи етиленгліколь, не дає осаду, і не потребують змін. Усі матеріали є повністю міцними та екологічно чистими, оскільки всі виробники рішуче дають 10 років гарантії для постійної роботи власних пристроїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *