Бульбашкова панель із полікарбонату. Вибуховий тренд

0

Бульбашкова панель із полікарбонату. Вибуховий тренд

Завжди людина, приручена вода не тільки для того, щоб забезпечити своє життя, але і для прикраси кімнати: декоративні ставки, фонтани, декоративні водні млини — всі ці конструкції прикрашали будівлі з давніх часів і задоволені оком власників, даючи записку про Мир і спокій його оточення.
Нинішня технологічна епоха може запропонувати нове відкриття дизайну на основі панелей з водоймами — повітряні бульбашки.

Ігноруючи новинку, цей тип житла негайно придбав досить більшу репутацію: готелі та готелі, у стильному дизайні кав’ярень та твердих приміщень офісу.

бульбашкова панель

Що ж, у сучасний час, саме завдяки своїй універсальності, і, звичайно, економічним споживанням електроенергії, водні панелі також використовуються для оснащення сучасного дизайну будинку.

Панель бульбашкова з дзеркалом. Застосування в інтер’єрі квартири

бульбашкові панелі у салоні використовуються для розділення житлових приміщень, і навіть у вигляді перегородки між кімнатами. Це завдяки різноманітності моделей та палітрі відтінків, вони завжди гармонійно вписуються в різні інтер’єри квартири.

бульбашкова панель

Більше того, можливість перемикання інтенсивності інтенсивності навколишнього середовища дозволяє змінити всі види композицій на основі настрою.
Використання Бульбашкованих панелей водоспадів у дитячих кімнатах є дуже популярним — яскраве освітлення та красиві невагомові фонтани приваблюють їх очі та розслабляються на дітей будь -якого віку.
Встановлення рідких штучних елементів у вітальнях та спалень шалено зручно, перемикання товщини підсвічування та систем подачі повітря дозволяє визначити приміщення з будь -яким настроєм — від публічного урочистого до романтичного та делікатного.

бульбашкова панель

Вартість бульбашкові панелі: як виробляти

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнистий резервуар, наповнений прозорою рідиною, посередині якої рухаються бульбашки повітря. З метою практичності та власної безпеки вони виготовлені з прозорих полімерних матеріалів: акрилова або склопластик — надзвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Для наповнення, очищену воду, в основному використовуються етиленгліколі та гліцерин.

Очищена вода — це найбільш недорогий наповнювач декоративних панелей, який допомагає повітряним бульбашкам вільно подорожувати зверху вниз, не запобігаючи принципам фізики.

бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш клейовий матеріал, який дозволяє створювати чарівні композиційні ефекти від невагомого бульбашки, помножених світлодіодним освітленням.
Абсолютно всі матеріали, що використовуються у виробництві рідких декоративних компонентів, абсолютно нешкідливі та екологічно чисті для використання в будинках.

Панель бульбашкова Україна. Основні переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі в інтер’єрі — справжня знахідка для худорлявих сімей та практичних! Дизайн світла дозволяє застосовувати ці чудові елементи як досить незалежну первинну освітлення.

бульбашкова панель

Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, хоча він є дистильованою водою або етиленгліколем, не дає врегулювання, і не потребують змін. Усі вихідні матеріали, без винятку, є повністю надійними та екологічно чистими, тому всі виробники впевнено дають 10 років гарантію виробництва для безперервної роботи власної продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *