Бульбашкові панелі. Формуємо відчуття легкості та повітряності

0

Бульбашкові панелі. Ми утворюємо відчуття легкість і повітряність

Завжди людина, приручена вода не тільки для постачання повсякденного життя, але і за дизайн кімнати: декоративні водні млини, декоративні водосховища, фонтани — всі ці механізми давно прикрашали кімнати і радували очі його власників, даючи записку до спокою та духовного спокою в його ситуації.
На сьогоднішній день технологічний вік являє собою нове відкриття дизайну на основі панелей рідинного повітря.

Ігноруючи новинку, цей тип дизайну кімнати навіть досягнув попит Грандіорів: готелі, великі представниць.

бульбашкова панель

Що ж, в сучасний час, завдяки його універсальності та економічному споживанні електроенергії, водні панелі вільно використовуються для оснащення сучасного внутрішнього будинку кімнат.

купити бульбашкову панель. Ми створюємо розслаблюючу атмосферу

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях використовуються для розділення квартири, а також у вигляді внутрішнього перегородки. Це завдяки великій кількості моделей та відтінків, вони ідеально вписуються в інший існуючий інтер’єр. Крім того, можливість перемикання режимів сил повітряного розряду дозволяє змінити окремі композиції на основі розташування духу.

бульбашкова панель

Дуже модно використовувати бульбашки бульбашок у дитячих кімнатах — барвисте освітлення та красиві невагомові фонтани притягують очі, а умиротворення впливає на немовлят абсолютно будь -якого віку.
Встановлення декоративних елементів води у спальнях та вітальнях є досить зручним, регулювання товщини підсвічування та систем подачі повітря допомагає призначити простір різноманітний настрій духу — від публічного урочистого до романтичного та інтимного.

 

купити бульбашкові панелі: які матеріали використовуються у виробництві Бульбашкованих панелей складання Бульбашкованих панелей: функції та нюанси

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнє судно, наповнене безбарвною рідиною, зсередини, з якої передаються бульбашки повітря.

бульбашкова панель

З метою власної безпеки та практичності вони виготовлені з прозорих полімерних матеріалів: акрилові або склопластики — видатна пластичність цього матеріалу допомагає надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Для наповнення в більшості випадків приймаються дистильована вода, беруть етиленгліколі та гліцерин.

 

Дистилізована вода — це найбільш недорогий наповнювач штучних панелей, що дозволяє вільно рухатися по бульбашках повітря, не запобігаючи правилам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в'язкий матеріал, який дозволяє утворювати захоплюючі композиційні ефекти від легких бульбашок, посилених світлодіодною підсвічуванням.

бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються у виготовленні рідких декоративних елементів, абсолютно не схожі та екологічно чисті для використання в житлових приміщеннях.

 

Виробництво Бульбашкованих панелей. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі в інтер’єі кімнати — справжня знахідка для худорлявих сімей та практичних! Дизайн світла допомагає використовувати ці прекрасні елементи як дуже незалежний освітлювальний ресурс. Споживана сила світлодіодів на пристрої становить приблизно 120 Вт.

бульбашкова панель

Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, через те, що рідкий наповнювач, хоча він є, дистильована вода або етиленгліколь не дає врегулювання, і не потребують заміни. Всі матеріали є абсолютно екологічно чистими та довговічними, тому всі виробники рішуче дають 10 років гарантію виробництва для постійної роботи своєї виробничої продукції.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *