Повітряно-бульбашкова панель. Створюємо відчуття невагомості та легкості

0

Повітряно-бульбашкова панель. Ми створюємо відчуття невагомості та легкості

Завжди людина приручила воду не лише для забезпечення повсякденного життя, але і для прикраси приміщень: штучні ставки, фонтани, штучні водяні млини — всі ці структури давно прикрашені вдома і в захваті від очей власників, що приносить записку миру та розумового спокою для його оточення.
Сучасний прогресивний вік забезпечує дизайнерське рішення Supernova на основі панелей води — повітря.

Незважаючи на новизну, цей тип прикраси будівлі негайно досяг широкого визнання: готелі та готелі, великі офіси та в стильному дизайні ресторанів.

повітряно-бульбашкова панель

Ну, в даний час, завдяки своїй багатофункціональності та економічному споживанні електроенергії, водні панелі є величезними в організації сучасного інтер'єру приміщень.

Повітряно-бульбашкова панель купити. Ми створюємо унікальний інтер’єр з мінімальними витратами

бульбашкові панелі у салоні використовуються для зонування кімнати, і навіть як перегородка між кімнатами. Завдяки різноманітності моделей та палітрі квітів вони ідеально вписуються в різні інтер’єри квартири. Більше того, можливість перемикання інтенсивності інтенсивності навколишнього середовища дозволяє змінювати різні композиції залежно від настрою.

бульбашкова панель

Використання Бульбашкованих панелей у дитячих кімнатах дуже модне — вражаюче освітлення та незвичайні фонтани повітря приваблюють око і духовно впливають на дітей абсолютно будь -якого віку.
Збірка рідких штучних панелей у спальнях та вітальнях надзвичайно зручна, регулювання товщини підсвічування та систем подачі повітря дозволяє визначити всілякі духу до кімнати — від публічного урочистого до романтичного та делікатного.

 

бульбашкові панелі Ціна: як зробити

Повітряно-бульбашкова панель — це порожній резервуар, наповнений безбарвною рідиною, зсередини, з якої передаються бульбашки повітря.

повітряно-бульбашкова панель

Для практичної та безпеки вони виготовлені з прозорих полімерних матеріалів: акриловий або склопластиковий.
Для наповнення в більшості випадків використовуються очищена вода, гліцерин та етиленгліколі використовуються.

 

Очищена вода — це найбільш недорогий наповнювач штучних панелей, який допомагає повітряним бульбашкам рухатися вниз зверху вниз, не суперечать принципам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин-більш в'язкий матеріал, з яким ви можете створити зі світлих бульбашок Чаретні композиційні ефекти, підкріплені світлодіодним підсвічуванням.

бульбашкова панель

Усі матеріали, які використовуються у виготовленні рідких декоративних деталей, є екологічно чистими та абсолютно безпечними для використання в квартирах.

 

Повітряно-бульбашкова панель ціна. Ключові переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — це вражаюча знахідка для практичних та економічних власників! Дизайн світла дозволить нам застосувати ці чудові модулі як дуже незалежне джерело світла. Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, наприклад, очищена вода або етиленгліколь, не дає врегулювання і не потребує заміни.

бульбашкова панель

Всі вихідні матеріали вважаються повністю сильними та екологічно чистими, оскільки всі виробники рішуче надають 10 років гарантії виробництва для безперебійної роботи своїх пристроїв.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *