Водно бульбашкова панель. Тренд 2023: бульбашкові панелі як елемент сучасного інтер’єру приміщень

0

Водно бульбашкова панель. Тренд 2023: бульбашкові панелі як елемент сучасного інтер’єру кімнат

У будь -який час людина, приручена не тільки для постачання життя, але і для прикраси кімнати: декоративні водні млини, фонтани, декоративні ставки — всі ці пристрої завжди прикрашали кімнати та розважали око власників, представляючи записку Життєвий мир і спокій.
Сучасний швидко прогресивний вік може запропонувати свіжий дизайн -винахід на основі рідких панелей повітряних Бульбашковаів.

Незважаючи на новинку такого типу дизайну кімнати, я одразу набув широкої популярності: готелі та готелі, в сучасному дизайні ресторанів та великих приміщень офісу.

водно бульбашкова панель

І в даний час за допомогою його багатофункціональності, а також економічного споживання електроенергії, водні панелі також можуть використовуватися в розташуванні сучасного інтер’єру приміщень.

Панель з бульбашковами води купити. Останнє вимірювання дизайну інтер’єру

бульбашкові панелі у салоні корисні для розділення об’єкта, і навіть у вигляді розділу між кімнатами. Завдяки великій кількості моделей та палітрі квітів вони завжди гармонійно вписуються в різні інтер’єри квартири. Крім того, можливість перемикання способу насичення повітря навколишнього повітря дозволяє змінити різноманітність композицій залежно від місця розташування духу.

водно бульбашкова панель

Дуже модно використовувати панелі з бульбашками в дитячих кімнатах — вражаюче освітлення та химерні фонтани повітря приваблюють погляд і розслабляючих дітей будь -якого віку.
Встановлення рідких декоративних стовпів та панелей у спальнях та вітальнях дуже ефективно, регулюючи щільність виділення та подачі повітря, дозволяє визначити квартиру будь -якого настрою — з масивного фронту та любові до романтики та любові.

Панель панелі бульбашкова: як виробляти

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнистий резервуар, наповнений безбарвною рідиною, всередині, яку рухаються бульбашки повітря.

водно бульбашкова панель

Для вашої зручності та надійності вони створюються з прозорих полімерних матеріалів: акрилові або склопластики — видатна пластичність цього матеріалу може надати будь -яку товщину та форму декоративної структури.
Дистильована вода, гліцерин та етиленгліколі зазвичай беруть для наповнення.

Очищена вода — це найбільш економічний наповнювач панелей повітряних Бульбашковаів, що допомагає повітряним бульбашкам вільно мігрувати з верхньої частини, не запобігаючи законам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє зробити з світлих бульбашок Чарті композиційні ефекти, що множиться на світлодіодну підсвічування.

бульбашкова панель

Абсолютно всі матеріали, що використовуються у виробництві рідких штучних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно не схожими для використання в житлових приміщеннях.

Водно бульбашкові панелі. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі в інтер’єі кімнати — справжня знахідка для практичних та худих власників! Дизайн світла дозволить використовувати ці декоративні модулі як повністю незалежне джерело освітлення. Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт.

бульбашкова панель

Крім того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий агрегат, наприклад, етиленгліколь або очищена вода, не дає осаду і не потребує заміни. Усі матеріали цілком сильні та екологічно чисті, в цьому плані всі виробники впевнено надають 10 років гарантії виробництва для безперебійної роботи своїх робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *